(0262) 643 04 32

2006 yılından itibaren dünyaya açılan şirket, model tasarımı konusundaki becerilerini özgün yaratıcılığı ile birleştirerek, küresel müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan koleksiyonlar hazırlamaya devam etmiştir.

Plasvakum çevrenin ve çalışanlarının beklentilerine uyumlu, sosyal ve etik kurallara uygun yönde hareket etmeyi ana faaliyet esaslarından biri olarak kabul etmiş ve tüm faaliyetlerini bu bilinç ile gerçekleştirmektedir. Plasvakum çalışanlarının temel hak ve özgürlüklerine saygı göstermekte ve çalışanlarına yasal olarak sağlanan tüm haklarını sağlamaktadır.

13 yıllık köklü geçmişiyle üretimden tasarıma, paketlemeden sevkiyata  Stand dünyasının her alanında üst düzey bir tecrübeye sahip olan Plasvakum kendini mükemmellik anlayışı felsefesiyle tarif  etmektedir. Plasvakum olarak hedefimiz; üretimle tasarımı, teknoloji ile hayal gücünü mutlak kalite potasında buluşturarak Denim dünyasının zirvesinde yer almaktır. Bu felsefe doğrultusunda Plasvakum, müşteriyi de içine alan takım çalışmasına inanır. Üretimin her aşamasında yüksek teknolojiden yararlanır. Dizayndan modaya, sektörle ilgili tüm küresel trendleri yakından takip eder. Beğenilerin ve üretim kalitesinin sürekli geliştiği bir sektörde, 13 yıldır aralıksız yükselen bir grafik çizen firma, bu istikrarını; daima koruduğu tasarım heyecanına, kolektif bilinci güçlendiren takım çalışmasına ve üretimin her aşamasına yansıyan profesyonelliğine borçludur. Müşterinin ihtiyaçlarını titizlikle tespit eden Plasvakum, 

Vizyonumuz kalite ve müşteri odaklı çalışarak denim sektöründe lider olmaktır. Misyonumuz ise çevre ve sosyal uygunluk şartlarını göz önünde tutup gelişen ve büyüyen bir şekilde sektöre hizmet vermektir.

title icon
Neden

Plasvakum

Kreatif Tasarım Ekibi Anket Sonucu

Makina Parkuru Anket Sonucu

Müşteri Memnuniyeti Anketi Sonucu

Lojistik Hizmetleri Anket Sonucu

Hızlı ve Pratik Sonuçlar

Plasvakum müşterilerine en hızlı ve pratik sonuçlara ulaştırır.

Güçlü Makina Parkuru

Plasvakum ürünlerine mükemmel görünümler kazandırmak için ileri teknoloji makinalar kullanır.

Ergonomi ve Dayanıklılık

Plasvakum ürünlerinin kullanım ortamlarını ve şartlarını araştırarak uzun ömürlü ürünler üretir.