(0262) 643 04 32
blog img

Raf Tepsileri Nedir?

Raf tepsileri ,farklı malzemlerden ürünlerinizin görseline uygun üretilir. Raf tepsilerinin en büyük özelliği , fark edilmesini istediğiniz ürenlerinizin market raflarında ayırt edilmesini ve fark edilmesini sağlar.Ambalajı teşhire uygun olmayan amorf formlardaki ürünlerin de rafta daha düzgün ve dengeli sergilenmesini sağlar. Ürünlerin rafta düzgün ve düzenli durması satış oranını arttırmaktadır.

Raf tepsileri küçük boyutlu ürünleri raflarda sergilemekte kullanılmaktadır. Raf tepsileri market, mağaza ve benzeri satış yerlerinde ürünlerin daha düzgün görünmesini ve ürününüzün daha stok alanına sahip olmasını sağlar.Raf tepsisisinin kullanımı sahada personelin kaybedeceği zamanı kısıtlayacak , ürünler her noktada daha göz önünde olacak ve satış oranları artacaktır.

Raf tepsilerinin üretim aşaması diğer stantlarda da olduğu gibi belli aşamalardan geçer. Öncelikle raf tepsisi hangi boyutta ürün ile kullanılacak olması belirlenir. Daha sonra kullanılcak alana göre raf tepsisinin boyutu belirlenir. Deneyimli tasarım ekibimiz ile raf tepsisi için bir plan oluşturulur. Renk paletimizden size en uygun renk belirlenir ve üretim için ilk aşama başlar.

Seri üretime geçmeden önce bir örnek tasarım hazırlanır, onaylandıktan sonra seri üretim aşamasına geçilir.