(0262) 643 04 32
blog img

Masaüstü Stantlar Nedir?

Masaüstü stantlar, tezgah üstünde veya masada sergilenen ;süpermarket, mağaza benzinlikler,büfe eczane,restaurant, AVMler gibi mekanlarda kullanılan stantlardır.

Satış noktasında tezgah ve kasa yanı gibi birçok kritik noktalarda bulunan masaüsü stantlar genel olarak çok büyük olmayan küçük ebatlı ürünler için kullanılmaktadır.İlaç stantı, dolap içi stantı, kırtasiye stantı, içecek stantı, kozmetik stantı başta olmak üzere birçok farklı alanlarda kullanmak için stantlar tasarlanıp üretilmektedir.Tüketicilerin ödeme noktasında geçirdikleri zamanı avanataja çeviren masaüstü stantlar satış oranını büyük oranda arttırmaktadır.Sergileme alanının kısıtlı ve zor olduğu alanlarda en etkili şekilde istenilen hedef kitle ile buluşmasını sağlayıp maksimum etki yaratmaktadır. Bu nedenle bu stantlar markalar için en fazla tercih edilen teşhir ürünüdür.Ayrca ambalajın özelliklerine ve proje için ayrılan bütçeye göre masaüstü stant üretiminde kullanılacak malzemeler belirlenir. Masaüstü stant üretiminde kullanılan malzemeler ahşap, plekslas, metal, karton, plastik gibi malzemelerle üretimi sağlanır. Malzeme türünü belirleyen bir diğer etken ise masaüstü stantın kullanılacak alanın genişliğine, yüksekliğine ve ürünün ağırlığı gibi birçok etkene bağlı olarak stant  yapısı değişiklik göstermektedir.

Plasvakum Türkiye’nin stant üreticisi olarak 15 yılı aşkındır masaüstü stant üretimi yapmaktadır.Plasvakum üretim tecrübesiyle, bütçenize ve hedeflerinize uygun stantlar en ekonomik ve kaliteli şekilde tasarlanır, üretilir ve paketlenir. Plasvakum sadece masaüstü stantlarında değil aynı zamanda tüm stantların üretim aşamasında hizmet vermektedir. Plasvakum’un deneyimli proje ekibinin tasarlayacağı masaüstü stantlar için  https://www.plasvakum.com/ linkinden hemen teklif alabilirsiniz.