(0262) 643 04 32
Masaüstü Stant Üretimi Nasıl Yapılır?
blog img

Masaüstü Stant Üretimi Nasıl Yapılır?

Masaüstü stantlar, marketlerde, dükkanlarda, mağazalarda ve benzeri yerlerde tezgah üstlerine konularak ürünlerinizi sergileyebileceğiniz stantlardır. Masaüstü stantları yaklaşık olarak 15-60 cm arasında olabilirler. Masaüstü stantlar, mağaza  içerisinde, müşterileriniz tarafından, önce sizin ürünlerinizin fark edilmesini sağlar. İlaç stantı, Kırtasiye stantı, Kozmetik stantı, İçecek stantı, Dolap İçi Düzenleyici stant başta olmak üzere bir çok çeşidi vardır. Lansman, promosyon ve özel kampanya dönemleri firmalar için çok önemlidir ve oldukça haraketli geçer. Ürünleri market içerisinde kasaya yakın, kolay erişilebilir şekilde sergilemek için çoğunlukla masaüstü stantlar kullanılır. Günümüzde, bu stantları tek bir çatı altında üreten, projelendiren, tasarlayan ve yüksek kalitede imal eden firma bulmak çok zordur. 

Masaüstü stant üretiminde dikkat edilmesi gerekenleri kısaca size listeliyoruz.

 - Çalıştığınız firma en önemli kilometre taşını oluşturmaktadır. stant üretimi titizlik ve yüksek işçilik gerektiren bir iş koludur. Kullanılan malzemenin kalitesi ve kullanılan teknolıjiler ürünün duruşunu ve kalitesini yansıtmaktadır. Bu sebeple üretim aşamasında firma en önemli etmendir.

- Tasarım konusu bir diğer husustur. Masaüstü stant tasarım ve uygulaması müşterinin algısı ve deneyimi ile şekillenmektedir. Üretim aşamasına gelene kadar size eşlik edecek tasarımcı sektörde deneyimli ve ön incelemelerde bulunmuş olmalıdır. 

- Lojistik ise diğer bir husustur. Masaüstü stant üretimi ve paketlenmesi aşamasında lojistik etmeni ürünün duruşu ve uzun süre kullanımını belirlemektedir.