(0262) 643 04 32
blog img

Masaüstü Standlar Nedir?

Masaüstü standlar, tezgah üstünde veya masada sergilenen ;süpermarket, mağaza benzinlikler,büfe eczane,restaurant, AVMler gibi mekanlarda kullanılan standlardır.

Satış noktasında tezgah ve kasa yanı gibi birçok kritik noktalarda bulunan masaüsü standlar genel olarak çok büyük olmayan küçük ebatlı ürünler için kullanılmaktadır.İlaç standı, dolap içi standı, kırtasiye standı, içecek standı, kozmetik standı başta olmak üzere birçok farklı alanlarda kullanmak için standlar tasarlanıp üretilmektedir.Tüketicilerin ödeme noktasında geçirdikleri zamanı avanataja çeviren masaüstü standlar satış oranını büyük oranda arttırmaktadır.Sergileme alanının kısıtlı ve zor olduğu alanlarda en etkili şekilde istenilen hedef kitle ile buluşmasını sağlayıp maksimum etki yaratmaktadır. Bu nedenle bu standlar markalar için en fazla tercih edilen teşhir ürünüdür.Ayrca ambalajın özelliklerine ve proje için ayrılan bütçeye göre masaüstü stant üretiminde kullanılacak malzemeler belirlenir. Masaüstü stant üretiminde kullanılan malzemeler ahşap, plekslas, metal, karton, plastik gibi malzemelerle üretimi sağlanır. Malzeme türünü belirleyen bir diğer etken ise masaüstü standın kullanılacak alanın genişliğine, yüksekliğine ve ürünün ağırlığı gibi birçok etkene bağlı olarak stant  yapısı değişiklik göstermektedir.

Plasvakum Türkiye’nin stand üreticisi olarak 15 yılı aşkındır masaüstü stant üretimi yapmaktadır.Plasvakum üretim tecrübesiyle, bütçenize ve hedeflerinize uygun standlar en ekonomik ve kaliteli şekilde tasarlanır, üretilir ve paketlenir. Plasvakum sadece masaüstü standlarında değil aynı zamanda tüm standların üretim aşamasında hizmet vermektedir.Plasvakum’un deneyimli proje ekibinin tasarlayacağı masaüstü standlar için  https://www.plasvakum.com/ linkinden hemen teklif alabilirsiniz.