(0262) 643 04 32
Masaüstü Stand Üretimi Nasıl Yapılır?
blog img

Masaüstü Stand Üretimi Nasıl Yapılır?

Masaüstü standlar, marketlerde, dükkanlarda, mağazalarda ve benzeri yerlerde tezgah üstlerine konularak ürünlerinizi sergileyebileceğiniz standlardır. Masaüstü standları yaklaşık olarak 15-60 cm arasında olabilirler. Masaüstü standlar, mağaza  içerisinde, müşterileriniz tarafından, önce sizin ürünlerinizin fark edilmesini sağlar. İlaç Standı, Kırtasiye Standı, Kozmetik Standı, İçecek Standı, Dolap İçi Düzenleyici Stand başta olmak üzere bir çok çeşidi vardır. Lansman, promosyon ve özel kampanya dönemleri firmalar için çok önemlidir ve oldukça haraketli geçer. Ürünleri market içerisinde kasaya yakın, kolay erişilebilir şekilde sergilemek için çoğunlukla masaüstü stantlar kullanılır. Günümüzde, bu standları tek bir çatı altında üreten, projelendiren, tasarlayan ve yüksek kalitede imal eden firma bulmak çok zordur. 

Masaüstü Stand üretiminde dikkat edilmesi gerekenleri kısaca size listeliyoruz.

 - Çalıştığınız firma en önemli kilometre taşını oluşturmaktadır. Stand üretimi titizlik ve yüksek işçilik gerektiren bir iş koludur. Kullanılan malzemenin kalitesi ve kullanılan teknolıjiler ürünün duruşunu ve kalitesini yansıtmaktadır. Bu sebeple üretim aşamasında firma en önemli etmendir.

- Tasarım konusu bir diğer husustur. Masaüstü stand tasarım ve uygulaması müşterinin algısı ve deneyimi ile şekillenmektedir. Üretim aşamasına gelene kadar size eşlik edecek tasarımcı sektörde deneyimli ve ön incelemelerde bulunmuş olmalıdır. 

- Lojistik ise diğer bir husustur. Masaüstü stand üretimi ve paketlenmesi aşamasında lojistik etmeni ürünün duruşu ve uzun süre kullanımını belirlemektedir.